انتقام!

سلام به دختر قشنگم

خدا یا شکرت ؛ این روزها شما خانوم کوچولوی ما از ته دل خندان و خوشحال هستی و صبح تا شب هم که تو خونه بشینی نمی گی حوصله ام سررفت و بریم بیرون!

چنان از این تعطیلات و در خانه نشستن و تماشای بی حد و مرز تلوزیون لذت می بری که گویی در بهشت برینی!!هورا

منم که می بینم اینقدر سرخوشی دلم نمیاد حرفی بزنم ، صبر کردم حداقل خرداد رو حسابی استراحت کنی تا تیرماه که کلاسهای تابستانی شروع میشن سرحال باشی

جالب اینجاست که شما گل خوشبوی ما  راضی به کلاسهای تفریحی مثل اسکیت و باله و ... هم نیستی حتی حاضر نیستی برای بازی به پارک سر کوچه بریم!

می گم ثنا جان خفه شدم تو خونه ! لااقل به خاطر من پاشو بریم بیرون!خمیازه

می گی :

- نه من حوصله ام سر نرفته ، خفه هم نشدم خودت برو!زبان

- من از خونه بیرون نمی رم ... می خوام از مدرسه انتقام بگیرم!!!شیطان

 

دیروز برای این تعطیلات یه برنامه نوشتی و کلی هم تزئینش کردی البته این برنامه نود در صدش شامل تلوزیون و کامپیوتر هست و بقیه هم بازی !!نیشخند

تازه برا خودت جریمه هم تعیین کردی و جالب این جاست که ساعت های اول رو دقیقا طبق برنامه پیش رفتی ولی بعد که دیدی داره برات سخت می شه من کل گذاشتیش کنار و گفتی :

مامان خوب شد با مداد نوشتمش می تونم پاکش کنم و از اول بنویسم !( نگران نباش گلم در این مورد کاملا به خودم رفتی ، چون تا دلت بخواد وقت برای نوشتن برنامه می ذارم ولی از اجرا خبری نیست!)

خلاصه  من از خوشحالی شما واقعا خوشحالم ولی از اینکه این خوشحالی به واسطه ی تعطیلی مدرسه هست کمی عذاب وجدان علمی دارم!

آخه من چیکار کنم که شما مدرسه رو دوست داشته باشین ؟

/ 6 نظر / 30 بازدید
نیایش

ای جان با این انتقام[قلب]

مهرگانفرد

سلام ممنونم که سر زدید به مناسبت آشنایمون شما را به وبلاگ دیگرم دعوت میکنم [گل]

نسیبه

[لبخند]سلام واقعا جالبه می خواید وقتی بزرگ شد نشونش بدید فکر کنم ..........نه! واقعا زیبا بود منم فقط اشک شوق ریختم و یک کمی دلم خواست خوشحال میشم به وبلاگ منم سری بزنید.

Arsham

هلبو علیکم سیستر شقایق... قربونش برم با این انتقام گرفتنش...[ماچ] بیا حالا بچت بزنم ب تخته اهل غر زدن و بهونه گرفتن نیست ناراحتیییی[متفکر] بیام سه سوته اون روی سکه هم نشونش بدم حالتو جا بیاره..[زبان] همین که وقت میذاره و برنامه مینویسه یعنی ده گام از امثال من جلوتره.. [دست]

ف ریاد

عشق یعنی لذت از دیوانگی لذت از شب، لذت از بیخانگی عشق اغازی برای ما شدن لحظه ای با یار خود تنها شدن